* VAŘÍME PRO VÁS DENNĚ * /  TEL.OBJEDNÁVKY  604 199 911 / OTEVŘENA LETNÍ  ZASTŘEŠENÁ CYKLOZAHRÁDKA  

AKTUALITY:

VÝDEJNÍ OKNO - ROZVOZ MENU
Vážení zákazníci, od pondělí 4.1.2021 jsme tu opět pro vás i s rozvozem menu. Restaurace je od 18.12.2020 nadále dle vládních nařízení uzavřena.
On-line CHECK-IN
Nově se můžete odbavit pohodlně již z domova = ještě před příjezdem do našeho pensionu!
ON-LINE ODBAVENÍ
Piknikové koše
Nově v naší nabídce! Připravíme pro vás piknikový koš plný dobrot - vybírat můžete ze 4 variant.
NABÍDKA KOŠŮ
Previous slide
Next slide

REZERVACE:

Aktuální informace  

Vážení zákazníci, na základě vládních opatření je pension pro turisty  od 18.12.2020 nadále  uzavřen. Firemní ubytování je již od 4.1.2021 za účelem služebního pobytu možné – volejte 604 199 911.

Restaurace - café - bar

Vaříme hotová i minutková jídla, uděláme výtečnou italskou kávu či osvěžující koktejl. Můžete u nás uspořádat rodinné oslavy, svatby, pracovní setkání či školení.  

Ubytování v pensionu

Poskytujeme ubytování ve 2L, 3L a 4L pokojích s vlastním sociálním zařízením. Zdarma WiFi připojení, parkování a  úschovna kol. Všechny ubytovací prostory jsou nekuřácké.

Cyklistika a výlety

Šternberk dokáže zaujmout nejen množstvím historických památek, ale také lákavou okolní přírodou. Milovníci cyklistiky ocení stezku Hvězdná, která je hned v blízkosti pensionu.

Jaké jsou u nás novinky?

Výdejní okénko a rozvoz

Je vám líto, že kvůli stávajícím opatřením nemůžete navštívit naši restauraci? Hlavu vzhůru, připravili jsme pro vás výdejní okénko a rozvoz jídel!

Online check-in

Rezervujete si u nás pokoj pomocí formuláře on-line? Tak nyní se můžete také rovnou již pohodlně "odbavit" - tedy ještě před vaším příjezdem k nám.

Piknikové koše

Chcete svého partnera či přátele potěšit něčím nevšedním? Rezervujte si u nás jeden z piknikových košů a zažijte tak neobyčejný den v přírodě!

“Jsme rodinný pension s dlouholetou tradicí. Nabízíme příjemné čisté prostředí a vynikající kuchyni. Jsme ideálním místem pro aktivní odpočinek, oslavy a rodinná setkání, a také jsme vyhledávaný pension pro firemní klientelu.”

Jak to u nás a v našem okolí vypadá?

VÝDEJNÍ OKÉNKO 10:00 - 22:00 hod

Ale klidně přijďte posedět k nám do restaurace, máme pro vás otevřeno od pondělí do neděle v čase 8-22 hod!

ROZVOZ JÍDLA

Rozvoz stále trvá, pro objednání zavolejte na číslo: 604 199 911