* VAŘÍME PRO VÁS DENNĚ * /  TEL.OBJEDNÁVKY  604 199 911 / OTEVŘENA LETNÍ  ZASTŘEŠENÁ CYKLOZAHRÁDKA  

O nás

Pension Věžka je rodinný pension s dlouholetou tradicí, který provozujeme stále s nadšením, týmovým elánem a péčí. Nabízíme ubytování v celkovém počtu 54 lůžek, příjemné posezení v naší restauraci s poctivou kuchyní. Součástí prostor restaurace je dětský koutek pro naše nejmenší hosty a také salonek, tzv. “prosklená terasa“. Tento salonek je oblíbeným a vyhledávaným místem pro vaše setkání při nejrůznějších příležitostech, jako jsou rodinné oslavy, srazy, svatby, rauty, večírky, pracovní setkání a školení. 

Pension nabízí hostům i zastřešenou letní zahrádku, na které pravidelně grilujeme, např. výtečné makrely, steaky. Letní zahrádka je vyhledávaným relaxem i mezi cyklisty, sportovními fanoušky, kteří si u dobrého drinku a jídla vychutnávají atmosféru sportovních TV přenosů. 

Aktivní odpočinek a sport

Náš pension se nachází na historickém okraji města Šternberk nedaleko vlakového i autobusového nádraží. Šternberk se rozprostírá v malebné lesnaté krajině nedaleko úpatí Nízkého Jeseníku, 16 km severně od krajského města Olomouce. Dominantou města je bezpochyby státní hrad Šternberk ze 13.století, ale okouzleni budete i nádhernou přírodou, nespočtem různých výletních míst a cyklostezek.

Právě cyklisti si u nás přijdou na své, neboť v blízkosti pensionu se nacházejí oblíbené cyklostezky – např. nová stezka Hvězdná, která je dlouhá 14 km, a vede až do samotné hanácké metropole Olomouc. Dále doporučujeme v našem kraji navštívit například Rešovské vodopády, Arboretum Paseka, Pradědovu galerii, ZOO Sv.Kopeček a spoustu dalších míst.