* VAŘÍME PRO VÁS DENNĚ * /  TEL.OBJEDNÁVKY  604 199 911 / OTEVŘENA LETNÍ  ZASTŘEŠENÁ CYKLOZAHRÁDKA  

Pension

Pension má celkovou kapacitu 54 lůžek a vytváří pro vás zázemí, ať už jste u nás na dovolené či na pracovní cestě. Ubytování nabízíme ve 2L, 3L a 4L pokojích. Pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, barevným TV, samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a WC. Poskytujeme zvýhodněné ubytování při neúplném obsazení pokoje, např. obchodním cestujícím, vícelůžkový pokoj lze výhodně využít jako samostatný-singl. Některé z našich pokojů jsou vybaveny včetně lednice. Zdarma poskytujeme WiFi připojení i úschovnu kol a sportovního vybavení pro ubytované hosty. Všechny ubytovací prostory jsou přísně nekuřácké, ubytování se zvířetem v pensionu není povoleno. 

Previous slide
Next slide

Restaurace - café - bar

Rodinné oslavy, pracovní setkání, srazy, svatby ad.

Součástí kvalitních služeb a příjemného odpočinku u nás je přirozeně i bezvadná kuchyně.
Kapacita restaurace je až 80 míst, v našem jídelníčku jsou pokrmy typicky české kuchyně, rozhodnout se ale můžete i pro italskou pizzu. S radostí spolupracujeme dlouhodobě s místními dodavateli, pro pestrost naší kuchyně využíváme regionální produkty a místní suroviny, které s láskou a péčí servírujeme na váš talíř. Dále vám nabídneme výtečné italskou kávu, široký výběr koktejlů a pro ty nejmenší pak máme připravený i dětský hrací koutek.

Prosklená terasa s kapacitou 40 míst je neoddělitelnou součástí restaurace a slouží zároveň jako salonek pro nejrůznější akce – rodinné oslavy, pracovní setkání, firemní školení, abiturientské srazy, vánoční večírky, svatby, promoce apod. 

Previous slide
Next slide

Letní zahrádka a zázemí pro cyklisty

Nejen cyklisté mohou využít také naši prostornou venkovní letní zahrádku, kde se v letních měsících mohou příjemně osvěžit a občerstvit či sledovat sportovní přenosy. Velmi oblíbená je naše tradice víkendového grilování. 

Cyklisté ocení nejen perfektní zázemí pensionu pro cyklo, ale také to, že v těsné blízkosti je tolik vyhledávaná cyklostezka Hvězdá, která měří 14 km a vede ze Šternberka až do Olomouce. Stezka je vhodná pro všechny věkové kategorie (pro cyklisty i bruslaře), a nabízí mnohá poznání, odpočinková zastavení i časté příležitosti k občerstvení. V letním období si tak u nás na své přijdou pěší turisté i cyklisté, kterým zdejší členitý terén skýtá nejednu překrásnou podívanou. 

Previous slide
Next slide

Piknikové koše/batohy - dárkové certifikáty

Chcete svého partnera potěšit něčím nevšedním? Zakupte si náš poukaz na piknikový koš plný dobrot a užijte si nezapomenutelný den v přírodě! Máme pro vás připraveny i krásné dárkové certifikáty pro všechny typy košů.

Nabízíme různé varianty piknikových košů, můžete vybírat například z těchto: piknikové koše Romantik, Hanácké, Rodinné či Přátelské. Je možné sestavit vám koš také přímo dle vašeho přání. A chcete-li spojit cyklo výlet s příjemným občerstvením v přírodě, můžeme vám nabídnout také piknikový cyklobatoh:) 

Previous slide
Next slide