CZ

D

PL

 

 

 

 

  Pension VĚŽKA***Noclegi SzternberkCzechy

Ubytování v ČR => Šternberk Hotely, penziony a další ubytování v ČR

 CENÍK SLUŽEB a UBYTOVACÍ ŘÁD pensionu VĚŽKA

Ceník služeb a ubytovací řád zakládá vzájemné smluvní ujednání - v souladu se zákonem č.89/2012 Sb. v platném znění, host je pak provedením své platby bere na vědomí a bez výhrad s ním souhlasí.
Při úhradě objednávky v restauraci akceptujeme platbu bankovní kartou až od výše 200,-Kč a více /zák.č. 370/2017 Sb/.

CENY UBYTOVÁNÍ

500,- Kč osoba/noc ( bez snídaně a při plně obsazeném pokoji )
610,- Kč osoba/noc ( se snídaní a při plně obsazeném pokoji )
740,- Kč osoba/noc ( s polopenzí a při plně obsazeném pokoji )

Všechny ceny za ubytování i stravování jsou uvedeny již včetně DPH a obecního poplatku. Cenu za ubytování platí host vždy při příjezdu / rovněž ev.zálohová FA musí být uhrazena vždy do příjezdu hosta / a současně je i povinnen předložit platný osobní doklad - a to výhradně OP nebo PAS. Při hosty neúplném obsazení pokoje účtujeme za neobsazené lůžko +150,- Kč/noc (přistýlkami pension nedisponuje). V termínech 31.5-3.6.2018 a u automobilových akcí / Ecce Homo aj. / platí fixní cena za pokoj/noc - 2L pokoj 1.830,-Kč, 3L pokoj 2.745,-Kč, 4L pokoj 3.660,-Kč - tyto ceny již zahrnují snídani, DPH a obecní poplatek. V termínu Ecce Homo ubytováváme vždy min. na 2 noci a rovněž také vyžadujeme platbu celé vaší rezervace uhradit vždy předem ! Pobyt řádně neubytovaných osob není na pokojích povolen, rovněž tak používání vlastních varných nebo topných el.těles !!!

Check-in / příjezd od / ..: 14.00 hod.
Check-out / odjezd do / : 10.00 hod. , Check-out Sunday / neděle-odjezd do / : 12.00 hod.

CENY STRAVOVÁNÍ

snídaně - 110,- Kč
snídaně dětská - 90,- Kč
polopenze - 240,- Kč
polopenze dětská - 200,- Kč

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

FKSP

Při úhradě Vašeho pobytu přes fond FKSP a pod. je třeba nám předem předložit písemnou objednávku od Vašeho zaměstnavatele ( nebo i jiného plátce faktury) s jeho přesnými fakturačními údaji, s daty Vašeho pobytu, jménem klienta a rozsahem jeho vlastní úhrady . Následně pak vystavíme Vašemu zaměstnavateli fakturu na požadovaný pobyt a po její úhradě Vám zašleme ubytovací poukaz.

SMLUVNÍ STORNO PODMÍNKY VÁMI OBJEDNANÉ REZERVACE:

25% z ceny ubytování-při stornu 30.- 22. den před příjezdem
50% z ceny ubytování-při stornu 21.- 8. den před příjezdem
85% z ceny ubytování-při stornu 7.- 1. den před příjezdem
100% z ceny ubytování-při neubytování se v den rezervace nebo dřívějším odjezdu
Pokoje jsou pro Vás při telef.objednávce pevně rezervovány pouze do 17.00 hod. Pozdější příjezd je proto vhodné nám závazně potvrdit vaším emailem . Tento cenový a ubytovací řád je platný a účinný od 13.1.2018.